KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 3295228
nr 329 5228
Gouache
Sign. 53x71
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2004
24/9 14:00:25
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)